Izrael

Pokoj vám. Ozývám se po delší době, neboť jsem byl několik dní v Jeruzalémě. Chodím tam proto, že věřím, že je dobře mít svou pozornost upřenou na Izrael jako národ, stát i region. Dobře se tam modlí. Zájezdy do Izraele jednoznačně doporučuji. Samozřejmě, sledoval jsem bohoslužby v banskobystrickém sboru a velmi se mi líbily. Zase se obrátilo pár lidí a velmi příjemný byl i dětský program. Nebyl dlouhý, takže nenarušil bohoslužbu, byl jednoduchý, svižný a určitě se srdce rodičů potěšili pohledem na své ratolesti.

Včera u nás Vierka Berkyová začala vánoční turné. Asi je to tím, že jsme se již trochu sblížili. Koncert byl skutečně super. Duch svatý byl přítomný, Pán se dotýkal srdcí věřících i nevěřících a co je zajímavé, na závěr jsem se modlil za několika lidí, kteří měli bolesti, a okamžitě se jim ulevilo. Jeden (zcela) hluchoněmý muž, který začal již trochu slyšet po modlitbě Petra Gammonse, včera zaznamenal další zlepšení. Díky Pánu.

Vím, že akcí na podzim bylo hodně, ale sami vidíte, že přinášejí dobré ovoce. Nyní je před námi úkol, aby se sympatizanti a nově obrácení proměnili v učedníky Ježíše Krista. Mějte požehnaný čas. Pokračujeme.